Boutique Hotel Constans

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Břetislavova 309, Praha 11800

V Boutique Hotelu Constans zažijete na vlastní kůži pravou atmosféru staré Prahy. Sídlí totiž přímo v jejím centru, na Malé Straně pod Pražským hradem. Jen kousek je to odtud také ke Karlovu mostu nebo na vrch Petřín s rozhlednou a planetáriem. Luxusní zázemí tady při cestě do metropole najde obchodní klientela i turisté, toužící po výjimečném ubytování v Praze. Hotel disponuje 32 pokoji a apartmány v památkově chráněné budově, vzniklé spojením tří původně samostatných domů z 16. století. Je z ní okouzlující výhled na malostranská stavení a hradní paláce, do vyšších pater jezdí výtah. K dispozici jsou konferenční prostory, řidiči zaparkují ve vnitřní hotelové garáži za poplatek.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Boutique Hotel Constans On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Malý útulný pokoj
Standard pokoj double nebo twin
Dvoulůžkový pokoj DeLuxe
Junior suite

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Boutique Hotel Constans Pokoje

Boutique Hotel Constans pronajímá luxusní prostorné pokoje a apartmány pro 1 až 3 osoby v kategoriích Standard a De Luxe. Všechny jsou zařízené starožitným nábytkem a ke každému patří vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Ve větších pokojích je v koupelně také vana a bidet. Ve výbavě najdete televizi s českými i cizími programy, psací stůl a židle, trezor, telefon, minibar a set na přípravu kávy či čaje. Ve všech částech hotelu se zdarma připojíte k bezdrátovému internetu. Nabídka služeb zahrnuje i hlídání dětí, praní a žehlení oděvů, čištění bot nebo úschovnu zavazadel. Recepce fungující 24 hodin denně vám zajistí taxi i okružní jízdu Prahou a splní řadu dalších přání.

Boutique Hotel Constans Gastronomie

V příjemné hotelové restauraci se zdobeným dobovým interiérem se v současné době podávají od 7:00 do 10:00 pouze snídaně pro ubytované hosty. Mají podobu bohatě obložených bufetových stolů a jsou zahrnuté v ceně ubytování. Hladem a žízní při pobytu v Boutique Hotelu Constans však určitě trpět nebudete. Hned ve vedlejší proslulé Nerudově ulici, kterou se stoupá k Pražskému hradu, sídlí nějaká restaurace, hospůdka nebo kavárna téměř v každém domě a bezpočet jich najdete také v širším okolí hotelu.

Boutique Hotel Constans Recepce

Recepce je v provozu non-stop.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB

Boutique Hotel Constans Dostupnost

Vzhledem k poloze Boutique Hotelu Constans je cesta autem trochu složitější. Základem je dostat se z ulice Milady Horákové navazující na vnitřní silniční okruh na Malostranské náměstí a do ulice Tržiště. Tam vás čeká zdržení v podobě policejní kontroly u americké ambasády. Pak už to máte k vjezdu do placených hotelových garáží jen pár desítek metrů. Letiště Václava Havla je odtud vzdálené přes 15 kilometrů, dojet se z něj dá taxíkem, autobusem nebo tramvají.

Boutique Hotel Constans Okolí

Při pobytu v Boutique Hotelu Constans vás pohltí atmosféra Malé Strany s jejími unikátními uličkami a domy. V těchto místech žila a tvořila zde celá řada významných osobností českých dějin, mezi jejichž bydlišti vystoupáte procházkou na Hradčanské náměstí a k 1. nádvoří Pražského hradu. Nenechte si ujít návštěvu katedrály svatého Víta, Zlaté uličky a obnovených zahrad. Když se od hotelu vydáte na kopec na protější kopec, dojdete k Petřínské rozhledně, zrcadlovému bludišti, lanovce a hvězdárně.

Boutique Hotel Constans Další informace

Boutique Hotel Constans má bohatou historii a slavné obyvatele, jako byl třeba malíř Václav Hranický, po jehož ženě je pojmenovaný. Už v roce 1622 se dům, ve kterém sídlí, jmenoval U Sedmi svícnů, svoji současnou podobu se 3 patry pak získal v roce 1815. Zachované interiéry jsou o pár let mladší, protože budovu v roce 1834 uvnitř poškodil požár. Od roku 1958 je objekt kulturní památkou a jako součást historického centra Prahy také patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Boutique Hotel Constans

Břetislavova 309, Praha
Zobrazit celou mapu